Nasza szkoła przystąpiła do konkursu EMPIKu, w którym można było wygrać 1000 książek! Był to długi i ciężki konkurs, codziennie, przez miesiąc głosowaliśmy naszą szkołę poprzez aplikację mobilną. Do głosowania zachęcaliśmy: rodzinę, znajomych, sąsiadów, współpracowników, babcie, dziadków, ciocie i wujków – po prostu wszystkich. Nagrodę zdobyło tylko 10 szkół z całej Polski.

Dziękujemy za każdy głos oddany na Szkołę Podstawową nr 5 w Pruszkowie w konkursie Empiku „Tysiąc powodów by czytać”.

Nasza szkolna akcja: „1000 Książek dla SP5” odniosła sukces. Codziennie na konto szkoły przybywało średnio 1000 głosów. Dzięki WAM, tym wszystkim, którzy głosowali, ale przede wszystkim zachęcali do tego rodzinę i znajomych. Skończyliśmy na piątym miejscu, z wynikiem blisko 28 000 głosów. Jest to wspaniały wynik, biorąc pod uwagę, że szkoła działa dopiero od roku. Mieliśmy wspaniałą kampanię reklamową. Telewizja Kablowa Tel-Kab zrealizowała materiał o konkursie, wsparł nas Pan Prezydent Paweł Makuch i Jego Zastępcy oraz całe Miasto Pruszków. Plakaty i ulotki widać było na każdym kroku, a śmieszne filmiki, memy i zdjęcia codziennie przypominały nam o oddaniu głosu (Powstało ponad 140 zdjęć, memów i filmików). Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą akcję.
DZIĘKI!👍👊👌

P.S.

Mamy oficjalną informację: WYGRALIŚMY 1000 KSIĄŻEK w konkursie Empiku „1000 powodów by czytać”