Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 5 w Pruszkowie:

NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ:
Lp. Imię, Nazwisko: Klasa:
1. Lisiak-Jaworska Beata 0A
2. Szewczyk Aneta 0B
3. Kwaśniewska Marta 1A
4. Cheda Małgorzata 1B
5. Śmigiera Marta 1C
6. Powązka-Jacaszek Małgorzata 1D
7. Adamczyk Hanna 1E
8. Zaręba Kinga 2A
9. Krasowska Agnieszka 2B
10. Graczyk Aneta 2C
11. Karczewska Barbara 2D
12. Staskiewicz Marzena 3A
13. Bauer-Ruszczyk Lidia 3B
14. Andrzejewska Katarzyna 3C
15 Kucharska Monika 3D
16. Lidia Bauer-Ruszczyk Etyka
17. Łukasz Gniazdowski Religia
18. Kinga Zaręba Religia
NAUCZYCIELE, WYCHOWAWCY KLAS 4-8:
Lp. Imię, Nazwisko: Klasa: Przedmiot:
1. Iwaniuk Jolanta 4A Geografia
2. Franchuk Svitlana 4B Matematyka
3. Piotrowski Adrian 5A WF
4. Wiśniewska Agata 6A J. angielski
5. Kurtz Aleksandra 6B J. polski
6. Pietrak Grażyna 6C N. wspomagający
7. Kwiecień Kamila 6D J. polski
8. Iwaniuk Tomasz 7A Historia, WOS
9. Orłowska-Gajek Katarzyna 7B J. angielski
10. Bociąga Anna 8A Pedagog szkolny

 

NAUCZYCIELE KLAS 4-8:
Lp. Imię, nazwisko: Przedmiot:
1. Adamczyk Hanna Plastyka
2. Andrzejewska Katarzyna Informatyka
3 Czyż Małgorzata Biologia
4. Franchuk Svitlana Matematyka, Fizyka
5. Gniazdowski Łukasz Religia
6. Iwaniuk Jolanta Geografia
7. Iwaniuk Tomasz Historia, WOS
8. Janecki Artur Chemia
9. Machalski Maciej WF
10. Maculewicz Kamila J.francuski, J.hiszpański
11. Makowski Piotr WF
12. Kania Agnieszka Matematyka
13. Krasowska Agnieszka Plastyka
14 Paplińska Ewa Informatyka
15. Powązka-Jacaszek Małgorzata Muzyka
16. Rybczyński Jacek WF

 

ZESPÓŁ POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ:

Lp. Imię, Nazwisko:  
1. Michał Jacaszek Psycholog
2. Makuch Monika Psycholog/N. Wspomagający
3. Bociąga Anna Pedagog Szkolny
4. Zakrzewska Iwona Logopeda
5. Demianiuk Aleksandra N. wspomagajacy
6. Dąbrowska Katarzyna N. wspomagający
7. Gąska Anna N. wspomagający
8. Pietrak Grażyna N. wspomagający
9. Świdzińska Paulina N. wspomagający

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY:

Lp. Imię, Nazwisko:
1. Svitlana Franchuk
2. Graczyk Aneta
3. Grygiel Kaja
4. Iwaniuk Jolanta
5. Jurczakowska Agnieszka
6. Krzyżanowska Monika
7. Maciejewska Jagoda
8. Piotrowski Adrian
9. Salamon Renata
10. Strojek Anna