Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 5 im. I. J. Paderewskiego w Pruszkowie:

NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ:
Lp. Imię, Nazwisko: Klasa:
1. Beata Lisiak-Jaworska  0A
2. Aneta Szewczyk 0B
3. Marta Kwaśniewska 1A
4. Małgorzata Cheda 1B
5. Marta Śmigiera 1C
6. Małgorzata Powązka-Jacaszek 1D
7. Hanna Adamczyk 1E
8. Kinga Zaręba 2A
9. Agnieszka Krasowska 2B
10. Aneta Graczyk 2C
11. Barbara Karczewska 2D
12. Marzena Staskiewicz 3A
13. Lidia Bauer-Ruszczyk 3B
14. Katarzyna Andrzejewska 3C
15. Monika Kucharska  3D
16. Lidia Bauer-Ruszczyk Etyka
17. Beata Lisiak-Jaworska Etyka
18. Marta Śmigiera Etyka
19. Łukasz Gniazdowski Religia
20. Kinga Zaręba Religia
NAUCZYCIELE, WYCHOWAWCY KLAS 4-8:
Lp. Imię, Nazwisko: Klasa: Przedmiot:
1. Jolanta Iwaniuk  4A Geografia
2. Svitlana Franchuk 4B Matematyka
3. Adrian Piotrowski 5A WF
4. Agata Wiśniewska 6A J. angielski
5. Aleksandra Kurtz 6B J. polski
6. Grażyna Pietrak 6C N. wspomagający
7. Kamila Kwiecień 6D J. polski
8. Tomasz Iwaniuk 7A Historia, WOS
9. Katarzyna Orłowska-Gajek 7B J. angielski
10. Anna Bociąga 8A Pedagog szkolny

 

NAUCZYCIELE KLAS 4-8:
Lp. Imię, nazwisko: Przedmiot:
1. Hanna Adamczyk  Plastyka
2. Katarzyna Andrzejewska Informatyka
3 Małgorzata Czyż Biologia
4. Svitlana Franchuk Matematyka, Fizyka
5. Łukasz Gniazdowski Religia
6. Jolanta Iwaniuk Geografia
7. Tomasz Iwaniuk Historia, WOS
8. Agnieszka Łukasik J. angielski
9. Artur Janecki Chemia
10. Maciej Machalski  WF
11. Kamila Maculewicz J.francuski, J.hiszpański
12. Piotr Makowski WF
13. Agnieszka Kania Matematyka
14. Agnieszka Krasowska Plastyka
15. Ewa Paplińska Informatyka
16. Małgorzata Powązka-Jacaszek Muzyka
17. Jacek Rybczyński WF
18. Agata Żukowska Technika

 

ZESPÓŁ POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ:

Lp. Imię, Nazwisko:  
1. Monika Makuch Psycholog Szkolny
2. Michał Jacaszek Psycholog/N. Wspomagający
3. Anna Bociąga Pedagog Szkolny
4. Iwona Zakrzewska Logopeda
5. Aleksandra Demianiuk N. wspomagajacy
6. Katarzyna Dąbrowska N. wspomagający
7. Anna Gąska N. wspomagający
8. Monika Kowalska N. wspomagający
9. Grażyna Pietrak N. wspomagający
10. Paulina Świdzińska N. wspomagający

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY:

Lp. Imię, Nazwisko:
1. Svitlana Franchuk
2. Aneta Graczyk
3. Kaja Grygiel
4. Jolanta Iwaniuk
5. Agnieszka Jurczakowska
6. Monika Krzyżanowska
7. Jagoda Maciejewska
8.  Magdalena Parysek-Bochniarz
9. Adrian Piotrowski
10. Renata Salamon
11. Anna Strojek