WYPRAWKA DLA ZERÓWKI ROK SZKOLNY 2020/2021

Piórnik z wyposażeniem (miękkie ołówki, gumka, temperówka, nożyczki, kredki ołówkowe)Kredki świecowe „Bambino” – 1 opakowanie w metalowym pudełkuBlok techniczny biały A4 – 1 sztukaBlok techniczny kolorowy A4 – 2 sztukiBlok techniczny kolorowy A3 – 2 sztukiBlok...

Wyprawka Pierwszoklasisty rok szkolny 2020/2021

Zeszyty:  zeszyt 16-kartkowy w trzy linie z zaznaczoną liniaturą zeszyt 16-kartkowy w kratkę zeszyt 16-kartkowy w kratkę do korespondencji okładki i naklejki na zeszyty i książki Piórnik:  2 ołówki (miękkie)temperówka zamykanagumka do mazaniakredki...

Projekt „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki”

W roku szkolnym 2019/2020 w klasie 2b realizowana była innowacja pedagogiczna „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki”. Jest to ogólnopolski projekt edukacyjny wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III. W dobie dzisiejszych czasów, gdzie prym wiodą gry...