Dzień Edukacji Alternatywnej

Dzisiaj lekcje w szkole dla naszych uczniów były lekcjami wyjątkowymi. Starsze klasy miały niepowtarzalną możliwość wcielenia się w rolę nauczycieli. Była to wspaniała okazja do sprawdzenia się w roli osoby prowadzącej zajęcia. Uczniowie przekonali się, że praca...

Osiągnięcia Kaliny z klasy 4A

Z wielką radością informujemy, że Kalina Sierakowska uczennica klasy 4A zajęła 1 miejsce w kwalifikacjach w Międzynarodowych Oficjalnych Zawodach w Skokach przez przeszkody (CSIO gr. A2). Serdecznie gratulujemy Kalince wspaniałych osiągnięć i życzymy jej i Helabie...

Dzień Matki w klasie 1C

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki uczniowie klasy 1C przygotowali piękne kwiaty dla swoich ukochanych mam. Wszystkim mamom życzymy przede wszystkim zdrowia i pociechy z tak wspaniałych dzieci!

Spotkanie autorskie z Tomem Justyniarskim

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie z Tomem Justyniarskim – autorem książek dla dzieci oraz obrońcą praw zwierząt. Autor w swoich książkach pisze o miłości i szacunku do zwierząt, o ich ciężkim losie oraz o pomocy, jaką możemy im dać. Gość...