Nowa edycja „Szkoły z Gigantami”

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele! Możecie zdobyć nową wiedzę, a nasza szkoła – wartościowe nagrody! Właśnie wystartowały zapisy na darmowe warsztaty “Szkoła z Gigantami” oraz “Nauczyciel Przyszłości”, organizowane przez szkołę Giganci Programowania. Na zajęciach...

Międzynarodowy Dzień Tolerancji, 16 listopada

Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Tolerancji obchodzonego na świecie dnia 16 listopada w klasie 1D uczniowie, by wziąć czynny udział w tym święcie i podkreślić jego ważność, narysowali prace plastyczne dotyczące tolerancji. Każde dziecko podeszło indywidualnie...

Kogo podziwia Twoje dziecko w sieci?

Drodzy Rodzice, Drodzy Dziadkowie, Drodzy Opiekunowie, zachęcamy do kliknięcia linku na stronę dotyczącą cyberprzestrzeni. Znajdziecie tam Państwo wiele ciekawych artykułów m.in. o tym, jak mądrze kontrolować aktywność dziecka w sieci? Jak dbać o swoją prywatność czy...

Informacje o konkursach przedmiotowych

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie! Na stronie internetowej, dotyczącej konkursów przedmiotowych, ukazała się informacja na temat etapu szkolnego z historii, fizyki, biologii, wos, geografii i chemii. Będą one organizowane w dniach: 16 listopada 2020 r. historia...

Akcja „Czyste powietrze” w klasach 1-3

Uczniowie klas młodszych przyłączyli się do wspólnej akcji promowania czystego powietrza. Podczas zajęć uczniowie obejrzeli film pt. „Żywioły ziemi – Czyste powietrze”. Uczestniczyli w pogadankach dotyczących tematu ,,Jak dbać o czyste powietrze?” Zostały...