Sprzątanie Świata w klasie 2A

W piątek 18 września 2020 r. uczniowie klasy 2A włączyli się w międzynarodową Akcję „Sprzątanie świata – Polska” poprzez wspólne przypomnienie zasad segregacji śmieci, dyskusję, co robić, aby ograniczyć powstawanie odpadów, a także co zrobić z...

Mistrzostwo Jana Lisieckiego!

Z radością pragniemy poinformować, że wśród uczniów naszej szkoły mamy Mistrza Polski Młodzików w łucznictwie. Janek Lisiecki uczeń klasy 6a startował w kategorii młodzików po raz pierwszy i był jednym z najmłodszych zawodników spośród 95 chłopców.  Jasiek zdobył...

Międzynarodowy Dzień Kropki w klasach 1-3

Opowieść o Vashti, małej dziewczynce, która nie wierzy w swoje możliwości zainspirowała uczniów naszej szkoły do obchodzenia tego niecodziennego święta – „Dnia Kropki”. Uczniowie klas młodszych spędzili ten dzień kreatywnie, prezentując własną...

Dzień Kropki w „Zerówkach”

15.09 świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Ta inicjatywa ma na celu pobudzać kreatywność, pomysłowość uczniów, zachęcać ich do działania. Również nasi Zerówkowicze ubrani w „kropkowe” stroje celebrowali to...