Wycieczka klas 2A i 2B

23 czerwca 2019r. uczniowie klasy 2A i 2B uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Ośrodka Edukacji Technicznej Pinokio. Dzieci dowiedziały się jak powstają meble, jakich narzędzi używa stolarz, czym różnią się poszczególne gatunki drewna i do czego mogą być...

Zaproszenie na spektakl

18 czerwca 2019 r. o godzinie 17.00 odbędzie się przedstawienie teatralne pt. „Dobra Królowa” w wykonaniu młodych artystów Kółka Teatralnego naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy!

UPAŁY! Lekcje skrócone.

Szanowni Państwo,w związku z utrzymującą się falą upałów informujmy, iż w poniedziałek i wtorek (17-18.06.2019) lekcje nadal zostaną skrócone i będą odbywać się według poniższego rozkładu. DZWONKI – LEKCJE SKRÓCONE...

Uroczyste rozdanie nagród w kl. 4-8

Klasy 4-8 spotkały się na uroczystym wręczeniu nagród w szkolnych konkursach. Spotkanie uświetniła uczennica klasy 5 – Urszula Jotel, która pięknie zagrała na skrzypcach dwa utwory. Wręczono również medale w szkolnych rozgrywkach tenisa stołowego, piłki ręcznej...

Owocowy Dzień w 2a

06 czerwca 2019 r. dzieci z klasy 2a wykonały smaczną i zdrową sałatkę owocową. Po przyrządzeniu sałatki uczniowie z wielkim apetytem przystąpili do jej degustacji. Po minach widać, że sałatka była wyśmienita, a zabawa przy tym udana. Dodatkową atrakcją, tego dnia,...