Szkoła z TVP – propozycja MEN

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją lekcji emitowanych przez TVP. Pierwsze zajęcia rozpoczynają się o godzinie 8.00. Programy obejrzeć można na 4 kanałach: TVP3, TVP Rozrywka, TVP Sport oraz TVP Historia. Więcej informacji na stronie:...

Kodowanie, czytanie i myślenie logiczne

Zachęcamy do skorzystania z poniższych materiałów: ukryte-samogloski-1Pobierz wyszukiwanka-samogloskowa-poziom-latwy-sredni-i-trudny-1Pobierz ukryte-cyfry-1Pobierz podobieństwa_różnice_klasa_2_6.pdf · wersja 1Pobierz czytanie_klasa_1_3.pdf · wersja 1Pobierz...

Zestaw zadań na tydzień 30.03-03.04.2020

Załóż domowy ogródek – posiej zioła w doniczki i obserwuj  ich wzrost. Zimno, ciepło, gorąco – chyba znana wszystkim, a może nieco zapomniana zabawa dla całej rodziny, w której jedna osoba chowa jakiś nieduży przedmiot (może to być maskotka, autko, piłeczka),...

Świetlica w czasie nauki zdalnej

Drodzy uczniowie, Znaleźliśmy się w sytuacji wyjątkowej, takiej, której nikt się nie spodziewał. Dzisiaj i przez najbliższy czas nauka w domu jest koniecznością, a wychodzenie na dwór jest ograniczone do załatwienia spraw najważniejszych. Musimy wspólnie zadbać...

Charakterystyka COVID 19

Koronawirus COVID 19 Charakterystyka Koronawirus 2019-nCoV to wirus należący do rodziny koronawirusów (coronaviridae). Koronawirusy występują u zwierząt i powodują u nich różne choroby (układu oddechowego, układu pokarmowego, wątroby, układu nerwowego), wiele zakażeń...

Trochę treningu, trochę nauki, zabawy

Dla spragnionych ćwiczeń wspomagających oko, rękę i umysł poniżej nasze propozycje: Cwicz-spostrzegawczosc_bystre_oczko.-1Pobierz dodawanie_odejmowanie_do_30-1Pobierz dodawanie_odejmowanie_do_100Pobierz karty_pracy_kl_4-6Pobierz Ortografia_u_óPobierz...

Właściwa strategia uczenia się, cz.2.

Zgodnie z obietnicą dzisiaj zajmiemy się tym, jaki styl nauki do nas najbardziej pasuje. Czy zastanawialiście nad tym? Dziś mam dla was kilka wskazówek, które mogą okazać się pomocne podczas samodzielnej nauki w domu. Oto one. Dostosuj techniki uczenia się do swojego...

Apel Mazowieckiej Policji

Szanowni Rodzice i Opiekunowie! W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży apeluje...