Dzień Babci i Dziadka w 0C

W środę 22 stycznia 2020 r. w sali zerówki licznie zgromadzili się Babcie i Dziadkowie naszych uczniów. Wnuki zaprezentowały bogaty program, dzięki któremu seniorzy mogli powspominać czasy swojego dzieciństwa i młodości. Dawne zabawy, obyczaje przypomnieliśmy...

Warsztaty w Teatrze Capitol

23.01.2020 Klasy IIA i IIB wybrały się do Teatru Capitol w Warszawie na przedstawienie „Dr Dolittle i jego zwierzęta”. Po spektaklu uczniowie uczestniczyli w warsztatach teatralnych z profesjonalnymi aktorami. Czy wśród naszych uczniów w przyszłości...

1000 książek już w bibliotece!

21.01.2020 to wyjątkowy dzień w naszej szkole! Odebraliśmy nagrodę w konkursie Empiku – 1000 nowiutkich książek do szkolnej biblioteki. Wydarzeniu towarzyszyła cała akcja przygotowana przez sponsora. Ciężarówka Empiku już od rana jeździła po Pruszkowie –...

Wiosenne warsztaty z Izabelą Budzyńską

Szanowni Rodzice,zapraszamy zapisane osoby na cykl 10 spotkań. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się​5 marca 2020 r. o godz. 17.00 ​w sali informatycznej (I p.) Tematy warsztatów to:1. Spotkanie organizacyjne.2. Granice wolności- praktyka konstruktywnej odmowy...

Wyniki konkursu językowego OLIMPUS

W ramach jesiennej edycji „Szkolnego Omnibusa” w kategorii – Język Angielski, najwyższe miejsca i jednocześnie Dyplom uznania, otrzymali: Klasy 5:Olga Lehmann, miejsce 25Aleksandra Odgajna, Miejsce 27Julita Pogorzelska, miejsce 28 Klasy 6:Szymon...

„Góra Grosza” 2019 w SP5

XX Edycja Ogólnopolskiej Akcji „Góra Grosza” w naszej szkole dobiegła końca. W ramach tegorocznej zbiórki groszy przekażemy Towarzystwu Nasz Dom (organizator akcji) uzbieraną wspólnie kwotę – 2 127,94 zł. Zbiórka w naszej szkole miała charakter...

Pokaz KARATE

Dziś gościliśmy karateków z Karate Klub Pruszków. Sensei Damian Falkowski – mistrz świata w karate tradycyjnym przedstawił tę sztukę walki naszym młodszym uczniom. Razem ze swoimi karatekami zademonstrowali KIHON (zbiór technik podstawowych), KATA (układ...