Zawody piłki nożnej

W dniu dzisiejszym odbyły się międzyszkolne zawody piłki nożnej. Zawodnicy rywalizowali w 3 grupach po 3 drużyny. Nasi zawodnicy po wyrównanych spotkaniach zajęli 5 miejsce. Naszym zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie oraz godne reprezentowanie Szkoły Podstawowej nr...

Zajęcia o zmysłach

W klasie 2B odbyły się niezwykle lekcje – rozmawialiśmy o zmysłach. Uczniowie sprawdzali, które oko mają dominujące, przekonali się, jak nasz wzrok potrafi oszukiwać, ogadywali różne odgłosy, obserwowali skaczący ryż i przekonali się, że dźwięk to fala. Poznali...

Zajęcia kulinarne w świetlicy szkolnej

W świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia kulinarne w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”. Dzięki programowi świetlica szkolna została wyposażona w kuchnię oraz sprzęt do gotowania, który daje możliwość przygotowania pysznych smakołyków oraz zdrowych...

#LaboratoriaPrzyszłości

Nasza szkoła dołączyła do programu „Laboratoria Przyszłości”. Celem programu jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach programu nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju wielu...

Dzień Chłopaka cz.2

Dzień Chłopaka w klasie 1F został uczczony tym razem wspólnymi tańcami i zabawami. Dziewczynki obdarowały chłopców upominkami. 03 października 2022 r. również odbyło się w klasie 4B świętowanie Dnia Chłopaka. Chłopcy otrzymali w prezencie od swoich koleżanek zabawne...

Warsztaty kulinarne

W piątek, 30 września klasa 1A wzięła udział w warsztatach kulinarnych oraz wspólnej zabawie w sali zabaw „Fikołki” znajdującej się w Nowej Stacji. Radość i duma dzieci z samodzielnie wykonanej pizzy była ogromna, a czas wspólnej i beztroskiej zabawy...

30 września – Dzień Chłopaka

Dziś dziewczęta z SP5 uczciły Dzień Chłopaka, wręczając swoim kolegom z klasy upominki, organizując konkursy oraz przygotowując słodkie poczęstunki. Klasa 0A Klasa 1D Klasa 1E Klasa 2B Klasa 4A Klasa 5A Klasa...