Wyniki Egzaminu Ósmoklasisty

Przedstawimy zestawienia CKE dotyczące wyników egzaminów ósmoklasisty w naszej szkole w odniesieniu do średnich wyników uzyskanych w Gminie, Powiecie, Województwie i Kraju. Ósmoklasiści, gratulujemy wysokich osiągnięć! J. polski: Matematyka: J. angielski: Więcej...

Sensoryczne Zagadki – warsztaty w klasie 2A

W oczekiwaniu na wakacje, uczniowie klasy 2A mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach „Sensoryczne zagadki,” które poprowadziła 23 czerwca br. Dorota Kłobucka, technolog żywienia. Podczas spotkania uczniowie sprawdzili swoją wrażliwość zmysłu węchu na intensywne...

Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021. Uczniowie klas 1-8 otrzymali świadectwa, odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru oraz wręczenie stypendiów Prezydenta Miasta Pruszkowa, nagród Dyrektora Szkoły oraz Rady Rodziców....

Stypendia Prezydenta Miasta Pruszkowa

W dniu dzisiejszym, 25 czerwca 2021 r., wyróżnieni uczniowie otrzymali z rąk wiceprezydent Pruszkowa Pani Beaty Czyżewskiej Stypendia Prezydenta Miasta Pruszkowa. Ta specjalna nagroda przyznawana jest dla uczniów, którzy wykazali się wspaniałymi wynikami na polu...

Wspaniałych wakacji!

Świetlica odliczała dni do końca wakacji i wreszcie nadchodzą… Wspaniałych, zdrowych i szczęśliwych wakacji oraz ciekawych podróży życzą wychowawcy świetlicy szkolnej!

Zbiórka skarpet dla bezdomnych

Dnia 18 czerwca 2021 r. zakończyliśmy w naszej szkole akcję charytatywną „Zbiórka skarpet dla bezdomnych” zorganizowaną przez Szkolne Koło Wolontariatu we współpracy z Caritas Archidiecezji Warszawskiej. W zbiórce wzięli udział uczniowie klas 0-8 wraz z rodzicami oraz...