II edycja ,,Szkolnych Przygód Gangu Słodziaków”

Dnia 15 października 2019 r. odbyło się zakończenieII edycji akcji ,,Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”. Głównym celem przeprowadzanej akcji było budowanie nawyku codziennego czytania wśród uczniów klas I-III. Na spotkanie rozstrzygające konkurs została zaproszona...

Ślubowanie Klas Pierwszych

Dzień 15.10.2019 to wyjątkowa data dla wszystkich uczniów klas pierwszych. Tego dnia odbyło się Ich uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. Uczniowie przygotowali krótki występ artystyczny. Pani dyrektor Aneta Pawłowska dokonała pasowania każdego...

Dzień Edukacji Narodowej

W związku ze zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej Rada Rodziców przygotowała małą niespodziankę dla Dyrekcji, całej Rady Pedagogicznej oraz wszystkich pracowników szkoły. Przy okazji Waszego święta chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za trud włożony w pracę,...

Wycieczka klasy 1a

Dnia 30 września 2019 r. klasa 1a wybrała się na pierwszą, w tym roku, wycieczkę.  Celem wyjazdu było uczestnictwo w warsztatach eksperymentalnych oraz zabawa na konstrukcji w sali zabaw „Fikołki” w Pruszkowie. Dzieci z dużym zainteresowaniem i ciekawością...

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej Zgodnie z atr. 74 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. – Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2018 r. poz. 967 z późn. zm.) 14 października 2019 r. jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych.