WYPRAWKA SZKOLNA „Dobry Start”, czyli 300+

300+ to program wsparcia dla rodziców tych dzieci, które rozpoczynają nowy rok szkolny. Świadczenie jest to wypłacane raz w roku wsparcie dla rodzin na zakup wyprawki szkolnej w wysokości 300 zł na każde dziecko rozpoczynające nowy rok szkolny – bez względu na dochód....

SP5 zatrudni pracowników:

Szkoła Podstawowa nr 5 w Pruszkowie poszukuje osób do pracy na stanowiskach:- konserwatora – sprzątaczki Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod nr 224863121 lub drogą mailową sekretariat@sp5pruszkow.pl

Wyprawka dla ucznia klasy „0”

WYPRAWKA DLA DZIECKA UCZĘSZCZAJĄCEGO DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 5 W PRUSZKOWIE papier xero (ryza)bloki: – techniczny kolorowy A3 (1 szt.) – techniczny kolorowy A4 (1 szt.) – techniczny biały A4 (1 szt.)- piórnik typu tuba z...

Uwaga: sprzątamy!

Szanowni Rodzice, uprzejmie prosimy o zabranie ubrań pozostawionych w szatniach do 14 lipca 2019 r., po tym terminie pozostawione rzeczy oddane będą na rzecz PCK.

Wyprawka dla ucznia klasy 1.

Uczniowie otrzymają podręczniki w pierwszych dniach września 2019. Będziemy się uczyć na pakiecie WSiP – „Tropiciele”. Przybory szkolne – te, które zostają w klasach: ryza papieru xeroblok techniczny z kolorowymi kartkami (A4)papier kolorowyfarby plakatowepędzel gruby...

Mistrz Mazowsza w Karate z naszej szkoły

18.05.2019 r. w Ojrzanowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Karate Tradycyjnym. Uczeń naszej szkoły – Maksymilian Kowalski z kl. Ib zdobył I miejsce w kategorii KATA indywidualne oraz I miejsce w konkurencji EN-BU. Serdecznie gratulujemy i...

WAKACJE!

Po wielu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania. Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły,...

Zakończenie Roku Szkolnego 2018/19 – klasy 1-3

19.06.2019 r. o godz. 10:30 odbyło się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2018/19 klas 1-3. Pani dyrektor Aneta Pawłowska podziękowała wszystkim uczniom za ciężką pracę w ciągu całego roku. Serdecznie podziękowała wybranym rodzicom, którzy w szczególny sposób...