Wieczór filmowy w klasie 2A

Dnia 05 grudnia 2019r. uczniowie klasy 2A spotkali się w godzinach wieczornych, by wspólnie zamienić klasę w salę kinową i obejrzeć film „Klaus”. Rodzice zadbali o chrupiące smakołyki, a uczniowie „niecodziennie” spędzili czas w...

Warsztaty z projektowania odzieży w klasie 0c

Środa 4-go grudnia 2019 r. była niesamowitym dniem w klasie 0 c!!! Tego dnia odwiedziła nas prawdziwa PROJEKTANTKA MODY, Pani Paulina Kołek. Projektuje ona odzież damską, którą można zakupić lub podziwiać na autorskiej stronie www.poolkalook.pl. Pani Paulina wyjaśniła...

WYGRALIŚMY 1000 KSIĄŻEK!!!

Mamy oficjalną informację: WYGRALIŚMY 1000 KSIĄŻEK w konkursie Empiku „1000 powodów by czytać” Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą szkołę w głosowaniu przez mobilną...

Wyniki Konkursu Historycznego

Z radością pragniemy poinformować, iż zwycięzcami w konkursie zostali: Julia Kowalska – I miejsce Nikola Bešlić – II miejsce Aleksandra Poszytek – III miejsce Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody podczas uroczystego apelu. Wszystkim biorącym...

Wycieczka do Bombkolandii

Klasy IIa i IIb wybrały się dziś do BOMBKOLANDII – magicznej krainy Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie mieli możliwość napisania listu do Mikołaja, dowiedzieli się jak powstają bombki choinkowe oraz mogli własnoręcznie wykonać ozdoby świąteczne. A po wszystkim...

Warsztaty dla Rodziców

  W środę 20 listopada 2019 r. w naszej szkole odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie dla Rodziców. Tematem wykładu była coraz częściej pojawiająca się wśród dzieci i młodzieży depresja. Ufamy, że przekazana wiedza przez zaproszonego Gościa oraz...

Akademia z okazji Święta Niepodległości

20.11. młodsze klasy przygotowały piękną akademię z okazji niedawnego Święta Niepodległości. Uczniowie zaprezentowali wiązankę pieśni patriotycznych, którą zakończył „taniec z flagami”. Więcej zdjęć na szkolnym FB  >>> fot. Piotr...

Wycieczka do Centrum Pieniądza

Razem z klasami II A i II B wybraliśmy się do Centrum Pieniądza – nowoczesnej placówki edukacyjnej ukazującej dzieje pieniądza oraz jego rolę na tle historii świata. Wycieczka okazała się swoistym wehikułem czasu, którym dotarliśmy do kluczowych miejsc...

Wizyta w Urzędzie Miejskim

Czy wiedzieliście że Urząd Miasta Pruszków to przyjazne miejsce dla psów, a zwłaszcza jednego – Lampo – naszej maskotki w konkursie Empiku? Prezydent Pruszkowa Pan Paweł Makuch oraz Jego Zastępcy Pani Beata Czyżewska i Pan Konrad Sipiera serdecznie...