Wycieczka do parku rozrywki

19 września br. uczniowie klasy 3C pojechali na wycieczkę do parku rozrywki „Majaland”, w którym korzystali z wielu atrakcji, m.in. karuzeli motyli, rollercoastera Wikingów, Sky Fly, miasteczka samochodowego, szybkiej zjeżdżalni – super ślizg oraz małpiego gaju....

Dzień Ziemi 2023

15 września 2023 roku, nasi mali bohaterowie z klas 1C, 1E, 3C wyruszyli na misję o wielkim znaczeniu – Sprzątanie Świata. To niezwykłe wydarzenie, które uczy uczniów troski o naszą planetę i otaczające nas środowisko. Wyposażeni w rękawiczki ochronne oraz worki na...

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. W życiu czasem trzeba zacząć od małej „kropki” żeby odkryć drzemiące w nas możliwości i talenty. Właśnie o tym rozmawiali uczniowie naszej szkoły. Potem dzieci obejrzały historię...

Z podwórka na bieżnię

13 września 2023 r. nasza szkoła wzięła udział w zawodach sportowych ,,Z podwórka na bieżnię”- jest to cykl imprez sportowych skierowanych do dzieci ze szkół podstawowych, uczniów klas od IV do VI. Dzieci rywalizowały w kategoriach klas IV, V i VI, podzieleni na...

Pierwsze spotkanie koła wolontariatu

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-8 na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Szkolnego Koła Wolontariatu, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 18 września 2023 r. o godz. 15.20-16.05, w sali nr 19. Przypominamy wszystkim chętnym uczniom, że warunkiem...

Stypendium socjalne

Do 13 września 2023 r. należy składać wnioski o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym – stypendium szkolne. Dokumenty można złożyć u pedagoga szkolnego lub w sekretariacie. Wzory wniosków o przyznanie pomocy oraz oświadczenie o nieosiąganiu...

Szkoły pełne talentów 2

Nasza placówka przystąpiła do akcji, którą organizuje Lidl ,,Szkoły Pełne Talentów”. Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców do wspólnego działania!Talenciaki można przynieść do szkoły – oddać w sekretariacie, które wówczas zostaną...

Witamy nowy rok szkolny

Z wielką radością witamy Was na początku nowego roku szkolnego 2023/2024! To czas pełen emocji, nadziei i oczekiwań na nowe doświadczenia, naukę i przyjaźnie. Szczególnie ciepłe powitanie kierujemy do naszej nowej Dyrektor Pani Aleksandry Kurtz. Życzymy owocnej...