Konsultacje:

IMIĘ I NAZWISKO: DZIEŃ: GODZINY: MIEJSCE:
Adamczyk Hanna wtorek 9:50-10:35 pok. naucz.
Andrzejewska Katarzyna czwartek 14:40- 15:25 pok. naucz.
Bauer-Ruszczyk Lidia czwartek 11:45-12:30 pok. naucz.
Bączkowski Sławomir poniedziałek 12:45-13:30 pok. naucz.
Cheda Małgorzata wtorek 10:45-11:30 pok. naucz.
Czyż Małgorzata wtorek 7:45- 8:00 pok. naucz.
Demianiuk Aleksandra środa 11:30- 12:00 pok. naucz.
Dąbrowska Katarzyna piątek 12:45-13:30 Pok. naucz.
Gąska Anna czwartek 8:00- 8:45 pok. naucz.
Gniazdowski Łukasz poniedziałek 13:45-14:30 pok. naucz.
Iwaniuk Tomasz poniedziałek 14:30-15:00 pok. naucz.
Iwaniuk Jolanta poniedziałek 14:30- 15:00 pok. naucz.
Jacaszek Michał wtorek 13:45-14.30 pok. naucz.
Janecki Artur poniedziałek 8:00-8:45 pok. naucz.
Jończyk Barbara wtorek 15:30- 16:00 pok. naucz.
Jurczakowska Agnieszka wtorek 9:45-10:30 pok. naucz.
Kania Agnieszka czwartek 12:45-13:30 pok. naucz.
Karczewska Barbara czwartek 14:40-15:25 pok. naucz.
Kosowska Agnieszka poniedziałek 8:55-9:40 pok. naucz.
Kowalska Monika piątek 8:00-8:45 pok. naucz.
Krasowska Agnieszka wtorek 11:45-12:30 pok. naucz.
Kucharska Monika czwartek 8:55-9:40 pok. naucz.
Kurtz Aleksandra poniedziałek 8:55-9:40 pok. naucz.
Kwaśniewska Marta środa 13:45-14:30 pok. naucz.
Kwiecień Kamila czwartek 9:50-10:35 pok. naucz.
Łukasik Agnieszka poniedziałek 9:50-10:35 pok. naucz.
Machalski Maciej czwartek 8:55-9:40 pok. naucz.
Maculewicz Kamila czwartek 12:45-13:30 pok. naucz.
Makowski Piotr poniedziałek 12:45-13:30 pok. naucz.
Musiałkowska-Dvornyk Małgorzata środa 9:50-10:35 pok. naucz.
Orłowska- Gajek Katarzyna piątek 9:50-10:35 pok. naucz.
Paplińska Ewa piątek 11:45-12:30 pok. naucz.
Pietrak Grażyna czwartek 13:45-14:30 pok. naucz.
Piotrowski Adrian wtorek 8:55-9:40 pok. naucz.
Plaskaty Tomasz wtorek 14:40-15:25 pok. naucz.
Powązka- Jacaszek Małgorzata środa 10:45-11:30 pok. naucz.
Rybczyński Jacek piątek 10:00- 10:30 pok. naucz.
Staśkiewicz Marzena wtorek 9:50-10:35 pok. naucz.
Sierakowska Sylwia wtorek 14:00-15:00 pok. naucz. wf
Świdzińska Paulina środa 13:45-14:30 pok. naucz.
Walentynowicz Marian poniedziałek 13:45- 14:30 pok. naucz.
Wiśniewska Agata piątek 9:50-10:35 pok. naucz.
Wojtyniak Aneta czwartek 12:45-13:30 pok. naucz.
Zaręba Kinga wtorek 8:00- 8:45 pok. naucz.
Zielińska-Benben Honorata wtorek 8:55- 9:40 pok. naucz.