Konsultacje z uczniami i rodzicami rok szkolny 2022/2023

IMIĘ I NAZWISKO

DZIEŃ

GODZINA

MIEJSCE

Adamczyk Hanna

Czwartek

11:30-12:50

Pokój nauczycielski

Andrzejewska Katarzyna

Poniedziałek

10:30-11:15

Pokój nauczycielski

Bauer- Ruszczyk Lidia

Poniedziałek

11:30-12:15

Pokój nauczycielski

Bączkowski Sławomir

Poniedziałek

13:30-14:15

Pokój nauczycielski

Biała-Siwecka Barbara

Wtorek

15:30-16:00

Pokój nauczycielski

Bladowska Klaudia

Wtorek

14:00-14:45

Świetlica

Bociąga Anna

Poniedziałek

10:00-10:45

Gab. pedagoga szkolnego

Cheda Małgorzata

Środa

11:30-12:15

Pokój nauczycielski

Czyż Małgorzata

Czwartek

7:10-7:55

s.17

Demianiuk Aleksandra

Poniedziałek

12:30-13:15

Pokój nauczycielski

Dąbrowska Katarzyna

Środa

9:10-10:25

Pokój nauczycielski

Dzięcioł Piotr

Czwartek

16:05:16:50

Pokój nauczycielski

Flakiewicz-Głuchowska Aneta

Piątek

13:30-14:15

Pokój nauczycielski

Gąska Anna

Czwartek

9:40-10:25

Pokój nauczycielski

Grygiel Kaja

Poniedziałek

10:30- 11:15

Pokój nauczycieli  wych. fizycznego

Grzeszczuk Sylwia

Wtorek

13:30-14:15

Pokój nauczycielski

Iwaniuk Tomasz

Środa

15:20-16:05

Pokój nauczycielski

Iwaniuk Jolanta

Wtorek

10:30-11:15

Pokój nauczycielski

Jacaszek Michał

Środa

11:30-12:15

Pokój nauczycielski

Janecki Artur

Poniedziałek

7:10-7:55

s.17

Jaroszewska Maja

Wtorek

14:30-15:15

Pokój nauczycielski

Jędrys Anna

Środa

16:15-17:00

Świetlica

Jończyk Barbara

Poniedziałek

7:10-7:55

s.2

Jończyk Justyna

Środa

13:30-14:15

Pokój nauczycielski

Jurczakowska Agnieszka

Poniedziałek

14:00-14:45

Świetlica

Kania Agnieszka

Wtorek

12:30-13:15

Pokój nauczycielski

Kosowska Agnieszka

Wtorek

9:40-10:25

Pokój nauczycielski

Kowalska Monika

Piątek

13:30-14:15

s.3

Kowieska Iwona

Piątek

12:30-13:15

s.3

Krasowska Agnieszka

Piątek

10:30-11:15

9:40-10:25

Kucharska Monika

Wtorek

14:30-15:15

Pokój nauczycielski

Kulik Marta

Czwartek

11:30-12:15

Pokój nauczycielski

Kurtz Aleksandra

Środa

8:00-8:45

Pokój nauczycielski

Kwaśniewska Marta

Czwartek

11:20-12:25

Pokój nauczycielski

Kwiecień Kamila

Środa

8:00-8:45

Pokój nauczycielski

Lożyńska Ewa

Poniedziałek

14:15-15:00

Pokój nauczycielski

Łukasik Agnieszka

Środa

10:30-11:15

Pokój nauczycielski

Machalski Maciej

Środa

10:30-11:15

Pokój nauczycieli  wych. fizycznego

Maciejewska Jagoda

Wtorek

11:30-12:15

Świetlica

Maculewicz Kamila

Wtorek

13:30-14:15

Pokój nauczycielski

Makarewicz Agnieszka

Czwartek

9:00-9:45

Biblioteka

Makowski Piotr

Wtorek

11:30-12:15

Pokój nauczycieli  wych. fizycznego

Makuch Monika

Wtorek

15:15-16:00

Gab. psychologa szkolnego

Małecka Paulina

Czwartek

13:30-14:15

Biblioteka

Maruda Klaudia

Czwartek

12:30-13:15

Pokój nauczycielski

Musiałkowska-Dvornyk Małgorzata

Czwartek

8:50-9:35

Pokój nauczycielski

Narwicz-Ziółkowska Anna

Wtorek

14:15-15:00

Pokój nauczycielski

Orłowska-Gajek Katarzyna

Piątek

8:50-9:35

Pokój nauczycielski

Paplińska Ewa

Poniedziałek

9:40-10:25

Pokój nauczycielski

Parysek-Bochniak Magdalena

Środa

14:00-14:45

Świetlica

Piotrowski Adrian

Piątek

8:50-9:35

Pokój nauczycieli  wych. fizycznego

Plaskaty Tomasz

Środa

11:30-12:15

Pokój nauczycielski

Powązka-Jacaszek Małgorzata

Wtorek

15:20-16:05

Pokój nauczycielski

Przeworska Katarzyna

Poniedziałek

10:30-11:15

Pokój nauczycielski

Rybczyński Jacek

Piątek

8:50-9:35

Pokój nauczycieli  wych. fizycznego

Sankowska Sylwia

Wtorek

13:30-14:15

Pokój nauczycielski

Staśkiewicz Marzena

Poniedziałek

8:50-9:35

Pokój nauczycielski

Stolarska Marta

Poniedziałek

9:40-10:25

Pokój nauczycielski

Strojek Anna

Poniedziałek

15:00-15:45

Świetlica

Walentynowicz Marian

Poniedziałek

8:00-8:45

Pokój nauczycielski

Wiśniewska Agata

Czwartek

8:00-8:45

Pokój nauczycielski

Wojtyniak Aneta

Środa

10:30-11:15

Pokój nauczycielski

Zaręba Kinga

Środa

10:30-11:15

Pokój nauczycielski

Zielińska-Benben Honorata

Środa

15:35-16:20

Pokój nauczycielski