ZAJĘCIA POZALEKCYJNE BEZPŁATNE

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela:

Klasa:

Nazwa zajęć:

Sala:

Termin i godzina:

1.

Marzena Staśkiewicz

1a

Koło Zdolnych- „Bystrzaki”

1

 

Środa: 12.45-13.30

2.

Marzena Staśkiewicz

1a

Zaj. wyrównawcze „Lepiej liczę i piszę”

1

Czwartek: 8.00- 8.45

3.

Lidia Bauer- Ruszczyk

1b

Zaj. wyrównawcze- „Chcę wiedzieć więcej”

2

Wtorek: 8.00- 8.45

4.

Lidia Bauer- Ruszczyk

1b

Zaj. rozwijające- „Jestem kreatywny”

2

Środa: 11.40- 12.25

5.

Katarzyna Andrzejewska

1c

Zaj. wyrównawcze „Wiem więcej”

3

Poniedziałek: 11.40-12.25

6.

Katarzyna Andrzejewska

1c

Zaj. rozwijające- „Mistrz matematyki”

3

Czwartek: 11.40- 12.25

7.

Monika Kucharska

1d

Zaj. wyrównawcze- „Nauka przez zabawę”

4

Środa: 11.40- 12.25

8.

Monika Kucharska

1d

Zaj. rozwijające- „Naukowcy, sportowcy, malarze”

4

Piątek: 8.00- 8.45

9.

Anna Kościuk

2a

Zaj. wyrównawcze- „Pomysł na bystry umysł”

5

Środa: 11.40- 12.25

10.

Anna Kościuk

2a

Zaj. artystyczne- „Cztery pory roku”

5

Poniedziałek: 
11.40 – 12.25

11.

Hanna Adamczyk

2b

Zaj. wyrównawcze- „Umiem więcej”

6

Środa: 12.45 – 13.30

12.

Hanna Adamczyk

2b

Zaj. artystyczne – „Cztery pory roku”

5

Wtorek: 11.30 – 12.25

13.

Agnieszka Krasowska

3a

Zaj. wyrównawcze- „Umiem więcej”

7

Poniedziałek: 
8.00 – 8.45

14.

Agnieszka Krasowska

3a

Zaj. rozwijające- „Gry i zabawy ortograficzne”

7

Czwartek: 11.40 – 12.25

15.

Kamila Kwiecień

4d

Zaj. rozw. zdolności- „Z językiem polskim za pan brat”

20

Środa: 13.50 – 14.35

16.

Kamila Kwiecień

5a

Zaj. rozw. zdolności- „Z językiem polskim za pan brat”

20

Poniedziałek: 12.45 – 13.30

17.

Zdzisław Kosztołowicz

4, 5, 7

Zajęcia wyrównawcze

18

Poniedziałek: 14:45 -15:30

Wtorek: 14.45 – 15.30

18.

Zdzisław Kosztołowicz

4, 5, 7,

6

„Ciekawa matematyka”

18

Poniedziałek: 
15.40 – 16.25
Wtorek: 15:40 – 16:25
Czwartek: 12:45 – 13.30

19.

Aleksandra Rejmonczyk

4

Zaj. wyrównawcze z j. polskiego „Pokonać trudności”

12

Poniedziałek: 
13.50 – 14.35

20.

Aleksandra Rejmonczyk

8

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty- j. polski

12

Piątek: 8.00 – 8.45

21.

Agnieszka Łukasik

4, 5

„Z angielskim za pan brat”- zdw

14

Środa: 13.50 – 14.35

22.

Agnieszka Łukasik

Zaj. rozwijające zdolności- „English is fun”

16

Czwartek: 12.45 – 13.30

23.

Agata Wiśniewska

7

Zaj. wyrównawcze- „Poprawiam i utrwalam”

13

Czwartek: 13.50 – 14.35

24.

Agata Wiśniewska

8

„Nie boję się egzaminu” j. angielski

13

Poniedziałek: 
14.45 – 15.30

25.

Katarzyna Malewska

4, 5, 6, 7, 8

Praca z uczniem zdolnym

19

Wtorek: 13.50 – 14.35

26.

Małgorzata Puk

4

Zaj. wyrównawcze „Plus- minus”

15

Piątek: 13.50 – 14.35

27.

Sylwia Witek

8

Zaj. wyrównawcze- „Młody chemik”

17

Poniedziałek: 
8.00 – 8.45

28.

Sylwia Witek

4

„W świecie biologii”

17

Czwartek: 11.40 – 12.25

29.

Katarzyna Orłowska- Gajek

5

Zaj. wyrównawcze- „Nauka, praktyka, sukces”

16

Poniedziałek: 
13.30 – 14.15

30.

Katarzyna Orłowska- Gajek

6

Zaj. wyrównawcze- „Improving English”

14

Wtorek: 14.35 – 15.20

31.

Anna Modzelewska

2, 3

Zaj. z uczniem- „Trudności w czytaniu”

Biblioteka

Poniedziałek: 
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00

Środa: 12.00 – 13.00

Czwartek: 12.00 – 13.00

Piątek: 12.00 – 13.00

32.

Joanna Nazarczuk

0

„Bajki świata”

W salach klas 0

Dni dostosowane

do planu klas

33.

Rafał Segda

4

ZDW

19

Piątek: 13.50 – 14.35
14.45 – 15.30

34.

Rafał Segda

4, 5, 6, 7

Koło historyczne

19

Wtorek: 14.45 – 15.30

35.

Mariusz Kaczanowski

7, 8

Koło Młodych Fizyków

16

Wtorek: 13:50 – 14:35

36.

Maciej Machalski

Piotr Makowski

4

SKS

Sala

Gimnastyczna

Czwartek: 13:50 – 14:35

37.

Piotr Makowski

Maciej Machalski

5, 6, 7, 8

SKS

Sala

Gimnastyczna

Czwartek: 14:45 – 15:30

38.

Magdalena Buczek

4, 5, 6, 7

Zajęcia wokalne

19

Wtorek: 13:50 – 14:35