Sekretariat:

Pani Dominika Zielińska
pon-pt, 7:00 – 15:00.

ŚWIETLICA SZKOLNA

Świetlica zapewnia opiekę w godzinach 7.00 – 17.30. Wychowawcy świetlicy Szkoły Podstawowej nr 5:

• Dorota Sirko-Bytof
  • Anna Strojek
  • Anna Gąska
  • Tomasz Iwaniuk
  • Beata Czajkowska
  • Dorota Malkiewicz
  • Grażyna Pietrak
  • Marzena Staśkiewicz
  • Agnieszka Zasłona
  • Katarzyna Orłowska
  • Adrian Piotrowski.

Wychowawcy świetlicy realizują w ciągu roku szkolnego zajęcia zgodnie z planem pracy w świetlicy. Są to zajęcia komputerowe, zajęcia czytelnicze, plastyczno-techniczne, sportowo-ruchowe oraz zajęcia tematyczne.

W ciągu roku szkolnego uczniowie przebywający w świetlicy biorą udział w konkursach organizowanych przez wychowawców świetlicy, otrzymują pomoc w odrabianiu zadań domowych. Czas wolny,
w którym mogą bawić się z rówieśnikami mija przyjemnie, ponieważ świetlica dysponuje wartościowym zasobem gier, zabawek, puzzli, klocków czy sprzętów sportowych.

Wychowawcy dbają o zapewnienie przyjaznej atmosfery w czasie pobytu uczniów na świetlicy.

Kontakt:
Tel:+48 22 486 31 21