PIELĘGNIARKA SZKOLNA

Szanowni Państwo,

sytuacja jaka zaistniała w Polsce i na całym świecie /stan pandemii/ zmusza nas wszystkich do ogromnego wysiłku, czasem ponad siły. Ciągle przekraczane są granice wytrzymałości fizycznej i psychicznej ludzi. Chcemy, żeby Państwo i nasi uczniowie wiedzieli, że zawsze czy to drogą mailową, czy też telefonicznie możecie się do nas zwrócić z każdym pytaniem. Na ile pozwoli nasza wiedza, doświadczenie życiowe i chęć pomocy – jesteśmy do dyspozycji. Na stronie szkoły będziemy umieszczały bieżące informacje dotyczące stanu epidemiologicznego w kraju, oraz realizowały program oświaty zdrowotnej. Bardzo liczymy na Państwa współpracę i kontakt z uczniami. Najzwyczajniej, po ludzku, brakuje nam tej pracy i codziennej obecności w środowisku szkolnym.

Serdecznie pozdrawiamy i prosimy o przestrzeganie każdego możliwego sposobu,
żeby chronić zdrowie Wasze i Waszych najbliższych.

Informacje kontaktowe:

Barbara Sokołowska, tel: 606-463-181,
e-mail: b.m.sokolowska@gmail.com

Barbara Kapusta, tel: 600-542-806,
e-mail: basiapannak@wp.pl

Zachęcamy do śledzenia publikowanych poniżej materiałów: