13 marca 2019 roku gościliśmy w naszej szkole Pana Prezydenta Pawła Makucha i Panią Wiceprezydent Beatę Czyżewską. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze.


Podczas pierwszej części spotkania przeznaczonej dla uczniów klas 0-3 Pan Prezydent przeczytał z udziałem dzieci wiersz Jana Brzechwy „Na straganie”, a Pani Prezydent rozmawiała z uczniami na temat zdrowego odżywiania. Następnie uczniowie klasy 0a zaprezentowali gościom „Taniec zabawek”. Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły naszym Gościom samodzielnie zrobione bukiety i laurki oraz wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę „Nie ma jak Pruszków”.

Pan Prezydent i Pani Prezydent podarowali dzieciom opaski odblaskowe i zaprosili nas do siebie, do Urzędu. Już teraz cieszymy się, że będziemy mogli zobaczyć jak pracują. 

Podczas drugiej części spotkania uczniowie klas 4-8 zadawali naszym Gościom pytania. Odbyło się też rozstrzygnięcie konkursu na Projekt Sztandaru naszej szkoły. Pan Prezydent i Pani Prezydent razem z Panią Dyrektor Anetą Pawłowską i Agnieszką Krasowską wręczyli dzieciom nagrody i dyplomy. Było bardzo uroczyście i radośnie. Spotkanie to na długo pozostanie w naszej pamięci i w naszych sercach.