W październiku 2019 r. odbył się konkurs fotograficzny mający na celu ukazanie piękna naszej okolicy jesienią – dzielnicy miasta Pruszków. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów, tych małych i tych dużych. Prace uczniów były na bardzo wysokim poziomie. Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

Uczniowie klas 1-3:

I miejsce
Zofia Sopeła kl. 1c

II miejsce
Kacper Burkot kl. 2d

III miejsce
Jakub Lehmann kl. 2a

Wyróżnienie:
Ignacy Oskiera kl. 2b
Bartłomiej Głuchowski kl. 1b

Uczniowie klas 4-8:

I miejsce
Aleksandra Smurzyńska kl. 8b

II miejsce
Amelia Barańska kl. 7a

III miejsce
Weronika Łuczyńska kl. 6a

Wyróżnienie:
Alicja Kwiecień kl. 8b
Agata Dawidowicz kl. 5b

Dziękujemy uczniom za udział w konkursie
oraz rodzicom za pomoc.

Serdecznie Gratulujemy!!!