Środa 4-go grudnia 2019 r. była niesamowitym dniem w klasie 0 c!!! Tego dnia odwiedziła nas prawdziwa PROJEKTANTKA MODY, Pani Paulina Kołek. Projektuje ona odzież damską, którą można zakupić lub podziwiać na autorskiej stronie www.poolkalook.pl.

Pani Paulina wyjaśniła dzieciom jakie są rodzaje materiałów, pokazała narzędzia pracy projektanta odzieży oraz krawca. Opowiedziała także jaka droga wiedzie od projektu ubrania do gotowego produktu odzieżowego, który kupujemy w sklepie czy przez internet. Dzieci poznały zastosowanie centymetra krawieckiego i maszyny do szycia. Atrakcją spotkania było wykonanie tiulowych pomponów do czapek i do dekoracji wnętrz. Mali projektanci zaprezentowali swoje projekty nakryć głowy na wspólnych zdjęciach. Jesteśmy wdzięczni Pani Paulinie za ciekawe warsztaty i ogromne zaangażowanie w życie naszej klasy!