Dnia 19 grudnia 2019 r. uczniowie klasy 1A zaprosili do swojego „klasowego Betlejem” ukochane osoby, swoich Rodziców i rodzeństwo. To dla nich od dwóch tygodni ćwiczyli wiersze o tematyce świątecznej oraz kolędy przy akompaniamencie gitary. Gdy nadszedł ten dzień, przy świątecznie zastawionym stole przygotowanym przez Rodziców i przy piosence “Święta w nas” zespołu Blue Cafe, rozpoczął się występ dzieci. Wiersze były przeplatane kolędami, do których śpiewania byli zaproszeni przybyli Goście. Na koniec, podczas składania życzeń Rodzicom, uczniowie zaśpiewali po francusku znaną kolędę “Cicha noc”, aby w ten sposób wyrazić swą łączność z Rodzicami koleżanki ze swojej klasy, którzy porozumiewają się, w tym języku. Dużą niespodziankę zrobił Kajetan, który wykonał na dzwonkach kolędę „Lulajże Jezuniu”. Po części artystycznej nastąpił moment łamania się opłatkiem i długo oczekiwanego przez dzieci pysznego poczęstunku. To był piękny, świąteczny, w rodzinnej atmosferze spędzony czas.