„Zdrowy sok przez cały rok” pod tym hasłem, 4 lutego br., zostały przeprowadzone zajęcia w klasie Ia przez p. J. Maciejewską oraz p. J. Szkiłądź ( mamy dwóch uczennic z klasy Ia).

Były to wyjątkowe zajęcia, gdyż dzieci, w małych grupach, pod nadzorem osób dorosłych, mogły samodzielnie wykonać sok owocowy lub mus warzywno- owocowy.

Wszystkim tak się spodobała produkcja naturalnych soków i musów, że starczyło nie tylko na częstowanie się do woli, ale i dla innych.

Dziękujemy Mamom dziewczynek z naszej klasy za pomysł spotkania w ramach programu „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu” oraz paniom Kucharkom za wsparcie w pieczeniu ciasta marchewkowego.

A o to inne działania w ramach programu „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu” – „Owocowy jogurt”

„Ciasto marchewkowe”

„Zdrowe kanapki”