Drodzy uczniowie,

Znaleźliśmy się w sytuacji wyjątkowej, takiej, której nikt się nie spodziewał. Dzisiaj i przez najbliższy czas nauka w domu jest koniecznością, a wychodzenie na dwór jest ograniczone do załatwienia spraw najważniejszych. Musimy wspólnie zadbać o własne zdrowie, ale także o zdrowie osób najbliższych, rodziny. To jest w tej chwili dla nas najważniejsze.

Z myślą o tym, aby zapewnić Wam trochę „oderwania” od obowiązków szkolnych – edukacji, wychowawcy świetlicy będą co tydzień przygotowywali zestawy zadań, zabaw, które będziecie mogli wykonywać w wolnych chwilach. Może ktoś z Was odkryje swoją pasję, może rozwiną się Wasze zainteresowania?

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas propozycje umilą Wam trochę ten czas i pomogą zapomnieć, choć przez chwilę o nudzie.

Aneta Graczyk,
kierownik świetlicy