Bajka o zwierzętach na wsi:

Obejrzyjcie bajkę i namalujcie ulubione zwierzęta z bajki, a może Wy macie jakieś zwierzęta w domu lub na wsi?  Czekamy na Wasze prace: aneta.graczyk@sp5pruszkow.pl

Ćwiczenia DANCE do wykonania w domu

Jak modelka na wybiegu?

Pamiętasz lekcje wf-u, na których nosiłaś woreczek z grochem na głowie? To też dobry pomysł na zabawę! Zamiast woreczka możesz nosić np. książki. I po każdym przejściu dokładać kolejną. Ciekawe, ile uda Wam się unieść?

Skarpetkowa wojna:

Na pewno masz w pralni czy w łazience taką szufladę, w której trzymasz skarpetki bez pary. U mnie jest ich już tyle, że spokojnie można z nich zrobić niezłą stertę „śnieżek”. Skarpetki zwiń w kulkę i rozpocznij skarpetkową wojnę. Uderzenie takim pociskiem nie boli, a plus jest taki, że może podczas zabawy jakimś trafem uda się kilka sparować.