Szanowni Państwo,

Portal edukacyjny dyktanda.pl pragnie zaprosić na II edycję konkursu ortograficznego, pod nazwą „Wakacyjny Mistrz Ortografii”. Przeznaczony jest on dla osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność. Start konkursu miał miejsce już w piątek 26 czerwca i będzie trwał aż do 7 września 2020 r.

Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, na laureatów czekają liczne wartościowe nagrody. W puli nagród czeka ponad 90 atrakcyjnych paczek z nagrodami. Znajdą się w nich m.in.: konsola do gier Xbox One X, hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter, dron X-Bee Drone 9.5 GPS, książki, sprzęt wakacyjny, gry video i wiele, wiele innych.

Korzystanie ze strony i udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Dołączcie do zabawy i uczcie się ortografii
z przyjemnością!

Konkurs będzie się składał z 5 dwutygodniowych etapów + Wielki Finał, który wyłoni Wakacyjnego Mistrza Ortografii. Uczestnicy podejmą zmagania w pięciu kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli. Im więcej dyktand uczestnik rozwiąże poprawnie, tym więcej zdobędzie punktów, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu. Serdecznie zachęcamy również do pilnego śledzenia facebook.com/dyktandapl/, gdzie przeprowadzimy dodatkowy
konkurs niespodziankę.

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: https://dyktanda.pl/mistrz_ortografii_i.html. Nagrody otrzyma co najmniej 90 uczestników konkursu „Wakacyjny Mistrza Ortografii”. 75 nagród przyznamy w trakcie rozgrywania etapów, a 15 w Wielkim Finale. Każdego dnia zgłaszają się do nas nowi sponsorzy, dlatego nie wykluczamy powiększenia liczby nagród.

Pragniemy zaprosić Państwa wraz z podległymi placówkami, do korzystania z naszego serwisu do rozwiązywania dyktand on-line www.dyktanda.pl

Do zobaczenia na Dyktanda.pl
Grzegorz Wach & Sebastian Pawełczyk
Dyktanda.pl