Wielkie sukcesy uczniów z SP5 na XX Ogólnopolskim Pucharze Dzieci w Karate Tradycyjnym w Lublinie W dniach 12-13.09.2020 nasi uczniowie Julia Kowalska, Ania Mioduszewska i Maksymilian Kowalski oraz pozostali członkowie Karate Klub Pruszków zdobyli „worek” medali. Julia i Maksymilian zwyciężyli w swoich konkurencjach kata indywidualnym. Dodatkowo Ania z Maksem zajęli I miejsce w konkurencji en-bu mieszane. Serdecznie gratulujemy!

Tydzień później – 26.09.2020 masi uczniowie odnieśli kolejne wielkie sukcesy. Anna Mioduszewska z 3d, Maksymilian Kowalski z 3b i Julia Kowalska z 6b zdobyli złote medale w Karate Tradycyjnym na Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego. Dodatkowo Ania i Maks wspólnie zajęli I miejsce w kategorii en-bu mieszane. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom mistrzowskich tytułów.