Szanowni Rodzice,
Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy chętnych uczniów do wzięcia udziału w jesiennym konkursie
„Śpiewaj, nie ziewaj” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Pruszkowie.

Przegląd eliminacyjny w naszej szkole odbędzie się w dniu 05.10.2020 r. od godz. 8.00 w sali nr 6.

Podczas eliminacji wytypowane zostaną po 3 osoby z każdej kategorii wiekowej:
I. Kategoria 1: klasy I-III
II. Kategoria 2: klasy IV-VI
III. Kategoria 3: klasy VII-VIII

Chętni uczestnicy przygotowują dwa dowolne utwory o łącznym czasie ich wykonania nieprzekraczającym 6 minut.

Teksty piosenek nie mogą zawierać wulgaryzmów i powinny być dostosowane do wieku uczestników.

W przypadku wątpliwości jury może poprosić o zaprezentowanie drugiego utworu.

Na przesłuchanie należy zabrać ze sobą podkład muzyczny – nagrany na pendrive.

Prosimy o zabranie na eliminacje podpisanej zgody opiekunów prawnych uczestników na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku dziecka w celu promowania niekomercyjnej działalności przez MDK Pruszków.

Eliminacje w MDK planowane są w dniu 15.10.2020 r., zakres godzinowy przesłuchań jest uzależniony od liczby zgłoszeń i zostanie podany do publicznej wiadomości na stronie www.mdkpruszkow.pl

Koncert laureatów w MDK: 22.10.2020 r. (godzina zostanie podana do publicznej wiadomości na stronie www.mdkpruszkow.pl)