Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt: „Patron, którego imię noszę.” Jeśli ktoś nie ma świętego Patrona, może przedstawić wybranego Świętego.

Uczniowie klas 0-III wykonują pracę plastyczną dowolną techniką na kartonie formatu A4 (wydzieranka, farby, pastele, witraż, formowanie ze sznurka).

Uczniowie klas IV-VIII wykonują album o życiu swojego Patrona lub
o ulubionym Świętym formatu A5 lub A4. Album musi zawierać minimum 5 stron.

Podpisane prace (na odwrocie: imię i nazwisko, klasa) oraz albumy należy złożyć do 16 listopada
do p. Kingi Zaręba (wychowawcy kl. IIA) oraz p. Łukasza Gniazdowskiego (katechety).

Ogłoszenie wyników odbędzie się 23 listopada 2020 roku.

Zasady uczestnictwa w konkursie:

• Plakat lub album powinien być wykonany przez jedną osobę. Uczniowie klas młodszych mogą korzystać z pomocy osób dorosłych.
  • Praca powinna być podpisana czytelnie na odwrocie. Albumy mogą być podpisane na stronie tytułowej: imię i nazwisko oraz klasa.
  • Dostarczone prace będą oceniane przez komisję, w składzie: nauczyciel plastyki oraz katecheci szkoły.
  • Przewidziane są nagrody za I, II, III miejsce w dwóch kategoriach: uczniowie klas 0-III oraz uczniowie klas IV- VIII.