„Niebo, to najwspanialsze z miejsc” pod tym hasłem przebiegła akcja zorganizowana 30 października 2020 r. dla uczniów naszej szkoły z okazji nadchodzącego dnia Wszystkich Świętych.

Na uczniów czekały: „Anielskie Koło Fortuny”, „Konkurs z ogólnej wiedzy religijnej” z nagrodami, stoiska „Cukierek za dobre słowo”, „Mój sposób na dojście do nieba” oraz miejsce, gdzie można było pochwalić się swoimi umiejętnościami wokalnymi. 

Dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli akcję przekazując upominki dla dzieci, za dobre słowo oraz za wspólne świętowanie. Godni pochwały są uczniowie z klasy IIA oraz z klas III, którzy chętnie pomagali przy stanowiskach: rozdawali specjalne karteczki, czytali polecenia uczestnikom, rozdawali nagrody za zaśpiewane piosenki, stawiali plusy oraz w sposób fantastyczny i fachowy pilnowali zachowania procedur.