Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie!

W przedświątecznym czasie zapraszamy uczniów do udziału w konkursie EKOchoinka, organizowanym przez EKOCYKL Organizację Odzysku Opakowań S.A. W 2019 roku nasza szkoła wygrała konkurs organizowany przez EKOCYKL „Do you kyoto?” i warsztaty z p. M.Orłosiem. Konkurs, w tym roku skierowany jest do indywidualnych uczestników – każdego dziecka uczęszczającego do szkoły podstawowej czy przedszkola.

Zadanie jest bardzo łatwe – wystarczy wykonać drzewko z wykorzystaniem odpadów oraz przesłać zdjęcia pracy wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres e-mail: pke@ekocykl.org (w tytule wiadomości „EKOCHOINKA”). Formularz zgłoszeniowy powinien wypełnić rodzic lub przedstawiciel ustawowy uczestnika. Czekają atrakcyjne nagrody!

Zgłoszenia należy przesłać do 17 grudnia 2020 r.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej: https://ekocykl.org/konkurs-ekochoinka-2/

Zapraszamy do udziału w konkursie!