Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

w tym wyjątkowym czasie, postanowiliśmy włączyć się w 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. W zbiórkę, która dedykowana jest wsparciu oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, włączyło się 120 tys. wolontariuszy, zarejestrowanych w Sztabach na całym świecie. My również dołączamy. Założona została eSkarbonka Miasta Pruszkowa, dzięki której w prosty sposób możemy wesprzeć zbiórkę bez wychodzenia z domu.

Co to jest eSkarbonka? eSkarbonki to „wirtualne puszki”, dzięki którym kwestujący mogą zbierać datki na rzecz WOŚP w Internecie, a darczyńcy mogą się do takiej zbiórki przyłączyć.

Do kiedy będzie można wpłacać pieniądze do eSkarbonki Miasta Pruszkowa? Wpłat na eSkarbonki można dokonywać do poniedziałku 1 lutego 2021 r., do północy.

Jakimi metodami można dokonać płatności w eSkarbonce? W eSkarbonkach polskich sztabów i ich wolontariuszy można płacić za pomocą karty Mastercard i systemu PayU.

Jak dokonać wpłaty do eSkarbonki Miasta Pruszkowa?
a) wejdź do naszej eSkarbonki: bit.ly/3ijUqGE
b) wybierz kwotę, jaką chcesz wrzucić do eSkarbonki
c) wybierz sposób płatności
d) uśmiechnij się, bo dołączyłeś do 29 Finału WOŚP 🙂

Wpłat można dokonywać anonimowo lub się podpisać.

ZAGRAJMY RAZEM
dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!!