Zapraszamy uczniów klas 0-3 oraz klas 4-8 do udziału w konkursie plastycznym „Jestem Europejczykiem, dbam o zdrowie”

Każdy z nas wie, że należy troszczyć się o swoje zdrowie. Zwłaszcza teraz, kiedy trwa pandemia, jeszcze częściej słyszmy „jedz więcej warzyw”, „wysypiaj się”, „idź na spacer”. Jakie macie swoje własne sposoby na dbanie o zdrowie? Podzielcie się nimi z nami, pokażcie jak troszczycie się o swoje własne zdrowie!

Co musi zrobić uczeń, aby wziąć udział w Konkursie?

Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie pracy plastycznej w formacie A3 w orientacji poziomej lub pionowej nawiązującej do hasła konkursu “Jestem Europejczykiem, dbam o zdrowie”. Praca ma przedstawiać, w jaki sposób na co dzień troszczysz się o swoją formę zdrowotną i fizyczną. Pamiętajcie również o nawiązaniu do aspektu europejskiego i podkreśleniu go w swojej pracy.

Prace zostaną ocenione w trzech kategoriach wiekowych:

• I kategoria wiekowa: uczniowie klas 0-3 szkół podstawowych

• II kategoria wiekowa: uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych

• III kategoria wiekowa: uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych

Prace konkursowe oraz wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy prosimy dostarczyć do p. Jagody Maciejewskiej (na świetlicę dla kl.2 na parterze) w terminie do 5 marca 2021 r. Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu jest dostępny na świetlicy dla kl.2 na parterze, u p. Jagody Maciejewskiej.

Na Autorów najlepszych prac czekają: opaski sportowe (smartband) oraz sprzęt sportowy!

Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować do koordynatorów konkursu, p. Agnieszki Łukasik (klasy 4-8), e-mail: agnieszka.lukasik@sp5pruszkow.pl lub do p. Jagody Maciejewskiej (klasy 0-3), e-mail: jagoda.maciejewska@sp5pruszkow.pl