W ostatnim czasie, ku ogromnej radości naszych uczniów, świetlica szkolna wzbogaciła się o nowe wyposażenie i materiały. Na potrzeby naszych pociech zostały zakupione przyborniki plastyczno-techniczne, wraz z całym zasobem bogatych materiałów plastycznych: farb, kredek, papierów kolorowych, szablonów tematycznych do odrysowywania, naklejek, ozdób do dekoracji. Tym sposobem stworzyliśmy w salach świetlicowych miejsca do rozwoju pasji artystycznych, powstały kąciki plastyczne. Oczywiście, chcąc sprostać potrzebom wszystkich dzieci uczęszczających do świetlicy, zakupione zostały też nowe klocki, element codziennych zabaw indywidualnych oraz grupowych. Śmiało możemy powiedzieć, ze zakupy były udane, ale to jeszcze nie koniec, będą kolejne. Zakup nowych zabawek i materiałów był możliwy dzięki środkom zebranych na fundusz świetlicy.