Z okazji 150-rocznicy ogłoszenia Świętego Józefa patronem Kościoła powszechnego rok 2021 został ogłoszony ROKIEM ŚW. JÓZEFA.

Zapraszamy dzieci klas 0 oraz uczniów klas I- III do udziału w tym konkursie wraz z rodzicami.

Pracę plastyczną, jaką należy wykonać ma przedstawiać wybrane wezwanie z Litanii do św. Józefa, np.: „Wzorze pracujących” czy „Głowo Najświętszej Rodziny”, itp.

Praca powinna być:

• Formatu A4 (blok techniczny).
  • Technika: wycinanka, witraż, wydzieranka, farby, pastele, technika łączona, origami z kół lub kwadratów, wyklejanie pracy kulkami z bibuły lub plasteliny.
  • Na odwrocie powinna znajdować się metryczka z imieniem i nazwiskiem ucznia, z kim z rodziny była wykonana praca oraz klasa.

Ocenie będzie podlegać pomysłowość, wykonanie pracy zgodnie z tematem, oraz estetyka.

Prace należy złożyć do 31.03.2021 roku do katechetów. Dzieci klas „0” składają prace do wychowawców.

Jeśli uczeń chce wziąć udział w konkursie, a z pewnych przyczyn nie może dostarczyć pracy do szkoły, może przysłać zdjęcie na adres: kinga.zareba@sp5pruszkow.pl lub lukasz.gniazdowski@sp5pruszkow.pl

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 9 kwietnia 2021 roku. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły. Organizatorzy konkursu przewidują nagrody za I, II i III miejsce oraz wyróżnienia.

Życzymy twórczej i rodzinnej zabawy podczas tworzenia wspólnej pracy.

Katecheci😉