Drodzy Uczniowie! Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że województwo mazowieckie organizuje konkurs literacko-plastyczny „Jestem z Mazowsza – to powód do dumy” adresowany do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych mieszkających i uczących się na Mazowszu. Tematem przewodnim jest poszerzenie wiedzy młodego pokolenia o historii, kulturze, tradycjach czy przyrodzie zarówno ich małych ojczyzn, jak i całego regionu oraz rozwijanie i promowanie talentów artystycznych młodych Mazowszan.

Praca plastyczna, fraszka lub esej – takie zadania czekają na uczniów w konkursie samorządu województwa „Jestem z Mazowsza – to powód do dumy”. Prace można przesyłać do 30 kwietnia br. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Samorządu
Województwa Mazowieckiego www.mazovia.pl pod adresem:

https://www.mazovia.pl/konkursy–szkolenia/inne/art,225,konkurs-jestem-z-mazowsza.html

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie. Wysokie nagrody pieniężne na Was czekają.

Kamila Kwiecień
nauczyciel j. polskiego