Drodzy uczniowie!

W imieniu Miejskiego Ośrodka Kultury „Kamyk” zapraszamy Was drodzy uczniowie do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Sztuka jest wieczną wiosną”.

Bacznie obserwujesz zmiany zachodzące w przyrodzie w związku z przyjściem wiosny? Świat sztuki nie jest Ci obcy? Lubisz rysować lub malować? Jeśli tak, to właśnie dla Ciebie organizujemy konkurs plastyczny „Sztuka jest wieczną wiosną”. Konkurs ten skierowany jest do dzieci oraz młodzieży z Pruszkowa i zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych (4 – 6 lat, 7 – 9 lat, 10 – 13 lat).

Technika wykonania prac: rysunek, malarstwo – techniki płaskie, bez użycia materiałów sypkich.
Format prac: A4 lub A3 (prace bez opraw).
Termin przekazywania prac: osobiście do sekretariatu szkoły do dnia 07.05.2021 r.

Pracę należy podpisać na odwrocie imieniem i nazwiskiem autora pracy, klasą, oraz tytułem konkursu.

Szczegóły na stronie: www.mok-kamyk.pl/2021/03/kp/

Zapraszamy do udziału!