Drodzy Uczniowie,
w związku ze zbliżającym się już w kwietniu Międzynarodowym Dniem Tańca, który z powodu pandemii nie może odbyć się w szkole, organizujemy przegląd tanecznych talentów Szkoły Podstawowej nr 5 im. I.J. Paderewskiego w Pruszkowie pt.: „Tańcz, tańcz, tańcz – jak Ci w duszy gra” w innej formie.

Wiemy, że w szkole jest wielu uzdolnionych  uczniów i zachęcamy, aby  mogli zaprezentować swoje umiejętności. Jeżeli chcielibyście wziąć udział to prosimy o przesłanie filmu – max. 2 min. w którym tańczycie, do dnia 16.04.2021 r. na adres email: taniecsp5@o2.pl

Konkurs dotyczy różnych form tańca. Dla uczestników przewidziano udział w filmiku, który zostanie zmontowany z przesłanych filmów i zaprezentowany na stronie szkoły oraz szkolnym FB.

Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w przeglądzie proszeni są o przesłanie podpisanej zgody rodziców/prawnych opiekunów na udostępnianie wizerunku.

Pamiętajmy:
„Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością,
umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce.”
/Paulo Coelho/