Szanowni Państwo!

Zapraszamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli naszej szkoły do włączenia się do akcji organizowanej wspólnie z Caritas Archidiecezji Warszawskiej ZBIÓRKA SKARPET DLA BEZDOMNYCH.

Przy głównym wejściu do szkoły umieszczone jest pudełko z napisem Wolontariat – zbiórka skarpet dla bezdomnych, w którym można zostawiać skarpety dla bezdomnych (prosimy, aby były to skarpety męskie, w dużych rozmiarach, tzn. od rozmiaru 42 w górę). Prosimy także, aby były one zapakowane np. w woreczek foliowy, który będzie podpisany imieniem, nazwiskiem i klasą darczyńcy.

Skarpety zostaną przekazane do schroniska dla bezdomnych przy ul. Żytniej w Warszawie.

Akcja charytatywna ZBIÓRKA SKARPET DLA BEZDOMNYCH będzie trwać do 18 czerwca 2021.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!
Szkolne Koło Wolontariatu
Agnieszka Łukasik
Anna Strojek
Łukasz Gniazdowski