Drodzy Uczniowie,

z okazji obchodów Roku Norwidowskiego Muzeum Dulag 121 serdecznie zaprasza uczniów szkół Powiatu Pruszkowskiego do udziału w konkursie historyczno-literacko-plastycznym „Norwid – Akcja Pruszkowska”.

Na prace plastyczne uczniów czekamy od 4 maja do 7 czerwca 2021 roku. Prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem, opatrzyć numerem szkoły i klasy, do której uczęszcza uczeń. Następnie pojedynczo bądź zebrane przez klasę lub szkołę, prosimy wysłać je pocztą na adres Muzeum Dulag 121 (ul. 3 Maja 8a, 05-800 Pruszków) lub dostarczyć osobiście do siedziby Muzeum. Prosimy również o podanie kontaktowego adresu e-mail bądź telefonu autora pracy – ucznia, bądź nauczyciela, który z ramienia szkoły będzie opiekował się uczniami biorącymi udział w konkursie.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i odbywa się w dwóch kategoriach:

I – uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych – konkurs plastyczny, termin oddania prac do 7 czerwca 2021 r.

II – uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych – konkurs historyczno-literacki w II etapach: zgłoszenie do 20 czerwca 2021 r., oddanie prac do 10 września 2021 r.

Materiały konkursowe znajdują się także na stronie internetowej Muzeum Dulag 121 w zakładce Edukacja: http://dulag121.pl/edukacja/

Link dotyczący konkursu:
http://dulag121.pl/2021/04/konkurs-norwid-akcja-pruszkowska-skierowany-do-uczniow-szkol-w-ramach-obchodow-roku-norwidowskiego/

Zapraszam do udziału,
Kamila Kwiecień