Dnia 18 czerwca 2021 r. zakończyliśmy w naszej szkole akcję charytatywną „Zbiórka skarpet dla bezdomnych” zorganizowaną przez Szkolne Koło Wolontariatu we współpracy z Caritas Archidiecezji Warszawskiej. W zbiórce wzięli udział uczniowie klas 0-8 wraz z rodzicami oraz grono pedagogiczne szkoły. Zebraliśmy 367 par skarpetek męskich (w dużych rozmiarach, od rozmiaru 42 w górę). Skarpetki zostały przekazane do schroniska dla bezdomnych przy ul. Żytniej w Warszawie. Były wśród nich skarpetki letnie i zimowe – jesteśmy pewni, że zimą podopieczni schroniska nie będą marzli dzięki trosce naszych wspaniałych uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli 😊

Dziękujemy wszystkim za udział w zbiórce i życzymy udanych wakacji!

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu:
Agnieszka Łukasik
Anna Strojek
Łukasz Gniazdowski