Największe wydarzenie w Karate Tradycyjnym w 2021 roku – tak określono Mistrzostwa Europy oraz Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym, które odbywają się w dniach 2-6.10.2021 w katowickim Spodku. I właśnie z tej imprezy popłynęły wspaniałe wieści, dotyczące naszych uczniów – karateków z klubu Karate Klub Pruszków. Maksymilian z klasy 4B zdobył brązowy medal w konkurencji Kata indywidualne, a Julia z klasy 7B wywalczyła 3 miejsce w kategorii Kata drużynowe. Nasi uczniowie rywalizowali z karatekami z kilkunastu krajów Europy, którzy po przerwie wywołanej pandemią przylecieli do Polski spragnieni startów i medali. W zawodach wzięło udział prawie 700 zawodników do 13 roku życia z całej Europy. Zawody zorganizował Polski Związek Karate Tradycyjnego pod pieczą World Traditional Karate Union (Światowej Unii Karate). Honorowy patronat sprawował m.in. Polski Komitet Olimpijski.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom wspaniałego osiągnięcia!