14 października 2021 r. odbyły się uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej. Pan Paweł Makuch Prezydent Miasta Pruszkowa zaprosił Dyrektorów pruszkowskich placówek oświatowych,  przedstawicieli nauczycieli, rodziców, pracowników administracji i obsługi oraz przyjaciół pruszkowskich placówek na spotkanie, podczas którego wraz z Zastępcami Prezydenta Miasta Pruszkowa Panią Beatą Czyżewską, Konradem Sipierą oraz Panią Marzanną Geisler Naczelnikiem Wydziału Edukacji, podziękował pracownikom pruszkowskiej oświaty za ich codzienną pracę na rzecz najmłodszych mieszkańców miasta.

Miło nam poinformować, że Pani Aneta Pawłowska Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Pruszkowie otrzymała dwie nagrody: Nagrodę Prezydenta Miasta Pruszkowa oraz Nagrodę Organu Prowadzącego. 

Nagrodę Organu Prowadzącego za wyróżniającą się pracę otrzymała również Pani Sylwia Wolnicka-Majewska zastępca dyrektora w naszej szkole. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!