W czwartek, 28 października, miała miejsce w naszej szkole akcja „Dzień Nieba” nawiązująca do zbliżającej się Uroczystości Wszystkich Świętych. Niebiańskiego charakteru i atmosfery dodała dekoracja szkoły oraz pracownicy i uczniowie  ubrani tego dnia w barwach biało-niebieskich lub przebranych za aniołów czy swoich Patronów. W tym roku, uczniowie nie tylko zdobywali nagrody za wykazanie się swoimi umiejętnościami na poszczególnych stanowiskach, ale również mogli oddać swój głos na pracę wykonaną przez uczniów klas 0-VI przygotowanych na konkurs plastyczno-multimedialny „Błogosławiony Stefan Wyszyński oczami dziecka”. Praca, która zdobędzie najwięcej głosów otrzyma nagrodę „Szkolnej Publiczności”. Punktem kulminacyjnym akcji był „Niebiański Bal”, czyli piosenki z tańcami przeplatane  wiadomościami o wybranych Świętych. Po tańcach, na uczniów czekał „Niebiański Poczęstunek” w postaci ciast upieczonych przez chętnych uczniów z klas VII, VIII oraz osób pracujących w naszej szkole. Dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję różnymi gadżetami dla uczniów oraz dobrym słowem. Bardzo dziękujemy uczniom z klas VII, VIII, uczniom z klasy IIIA, p. Kalejcie i p. Szkiłądź za pomoc na stanowiskach oraz w czuwaniu nad bezpieczeństwem uczniów podczas „Niebiańskiego Balu”.

Katecheci z SP5