W dniach 28-29 października 2021 r. w naszej szkole odbyły się międzyszkolne rozgrywki w piłce koszykowej w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W wyniku przeprowadzonych rozgrywek 28 października, zespół naszych zawodniczek (dziewczęta z roczników 2009-2010) odniósł dwa zwycięstwa zapewniając sobie 1 miejsce. Cieszymy się bardzo ze zwycięstwa, a uczestniczkom ze szkół SP6 i SP1 gratulujemy zajęcia odpowiednio kolejnych miejsc. Następnego dnia – 29 października 2021 r. – odbyła się druga cześć zawodów. Tym razem chłopcy rozegrali mecze koszykówki. Nasi uczniowie rywalizowali z uczniami szkół SP1, SP4, SP6 oraz SP9. W finale zajęli 2. miejsce, przegrywając z faworytem rozgrywek, czyli uczniami szkoły o profilu sportowym SP4 .

Gratulujemy zawodnikom zdobytych medali!