25 listopada 2021 r. to Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie SP5 (młodsi i starsi) tego dnia zasiedli w ławkach w towarzystwie swoich ulubionych pluszaków. W klasach dzień stał się milszy i cieplejszy.

Uczniowie klasy 1B, z tej okazji, kolorowali misia utrwalając samogłoski i spółgłoski, ćwiczyli koncentrację układając puzzle z niedźwiedziami, rozwiązywali quiz o misiach, próbowali wkładać kulki i monety do pudelek w rękawicach kucharskich.  Rysowali misie z zasłoniętymi oczami śmiejąc się w głos z efektów swojej pracy i fundowali swoim misiom darmowe loty ku przestworzom wprawiając chustę w ruch😁. Dzieci były przeszczęśliwe w czasie zajęć, a co myślą misie o wizycie w szkole, tego nie wiemy… Żywimy jednak nadzieję, że im również się podobało.