29 listopada 2021 r. uczniowie klasy 1B zorganizowali „imprezę” z okazji Andrzejek. Najpierw wysłuchali opowieści o dawnych tradycjach andrzejkowych. Po wprowadzeniu w temat rozpoczęła się ekscytująca części zajęć. Uczniowie zaglądali pod kubeczki, by dowiedzieć się, kim zostaną w przeszłości, kręcili butelką, by usłyszeć przepowiednie na nadchodzący rok. Przebijali serca, by poznać imię przyszłego wybranka, ustawiali buty, by dowiedzieć się, kto z nich pierwszy zmieni stan cywilny 😁. Rzucali zza pleców monety do miski, by dowiedzieć się, czy w nadchodzącym roku będzie dopisywało im szczęście. Na koniec szaleli na mini dyskotece klasowej. Były kolorowe światła, tryskająca para wodna oraz szaleńcza zabawa.

Spotkania andrzejkowe rozpoczęły się już w piątek, 26 listopada 2021 r. Tego dnia uczniowie klas 2D i 3C spotkali się w szkole w godzinach wieczornych. Zabawę rozpoczęły wróżby, z których wszyscy mieli dużo radości. Następnie uczniowie podzieleni na grupy mieli do wykonania różne ciekawe zadania min.: szukanie kluczy – z pomocą latarek, przelewanie wody w ciemnościach, rozwiązywanie zagadek. Czas mijał bardzo szybko i nikt nie chciał wracać do domu.