W środę 15 grudnia 2021 roku w naszej szkole odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wszyscy włożyli wiele pracy i serca w jego przygotowanie. Na kiermaszu można było zaopatrzyć się w przeróżne świąteczne dekoracje, upominki oraz kartki świąteczne wykonane przez uczniów klas IV – VIII. Były też różne pyszne domowe ciasta i babeczki, które uczniowie pałaszowali ze smakiem.

Z ogromną radością informujemy, że zebraliśmy kwotę: 2 878,09 zł. Cały dochód zostanie przeznaczony na strefę relaksu dla naszych uczniów.

Dziękujemy rodzicom, którzy upiekli pyszne ciasta i babeczki. Podziękowania kierujemy również do osób kupujących, którzy swoją hojnością wsparli działania Samorządu Uczniowskiego. Składamy też najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia kiermaszu.