Nasza szkoła ciągle się rozwija!
Dzięki owocnej współpracy z organem prowadzącym – Urzędem Miasta w Pruszkowie, zakończono projekt inwestycyjny w postaci stworzenia dwóch sal językowych dla uczniów naszej szkoły.

W ramach projektu został zakupiony nowy sprzęt: wysokowydajny serwer usług terminalowych, który jest głównym elementem całej pracowni. Stanowiska uczniowskie wyposażone są w nowoczesne terminale komputerowe, które świetnie nadają się do pracy w salach językowych. Za prawidłowe połączenie pomiędzy stanowiskami i serwerem odpowiada gigabitowa sieć LAN. Część pracowni wspomagająca naukę języków obcych zbudowana jest na bazie sprawdzonego rozwiązania z dedykowanymi słuchawkami z mikrofonem dla wszystkich użytkowników. Ponadto pomieszczenia zostały odświeżone i wyposażone w nowe meble i ekrany akustyczne. Wszystko z myślą o komforcie nauki naszych uczniów!