Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie!

W dniu 30 marca 2022r. odbędzie się Olimpiada przedmiotowa OLIMPUS z języka angielskiego – sesja wiosenna. Zachęcamy wszystkich chętnych uczniów z klas IV – VIII do wzięcia udziału w konkursie. Koszt udziału wynosi 12zł.

Chęć udziału ucznia prosimy zgłaszać poprzez dziennik Librus do p. Agnieszki Łukasik do dnia 1 marca 2022r. (włącznie), zaś opłatę za udział w Olimpiadzie (12zł), wraz z wypełnioną i podpisaną przez rodzica zgodą na udział (formularz zgody do odbioru u nauczycieli języka angielskiego) należy wpłacić do nauczyciela języka angielskiego uczącego w grupie, do której przydzielony jest uczeń, także do dnia 1 marca 2022r. (do wtorku). Prosimy, aby uczniowie przynosili do nauczycieli przygotowaną kwotę 12zł (bez konieczności wydawania reszty).

Ostateczny termin zgłoszeń i wpłat za udział w konkursie OLIMPUS z języka angielskiego mija 1 marca 2022r. (wtorek).

Serdecznie zachęcamy uczniów do udziału tym renomowanym konkursie.

Z poważaniem,
Agnieszka Łukasik