Ostatni dzień w szkole przed przerwą wiosenną w klasach młodszych okazał się pełen wrażeń. Uczniowie klasy 1B m.in. szukali ukrytych czekoladowych jajeczek, dobrani w pary robili wiosenne kanapki koledze/koleżance. Po smacznym posiłku przyszedł czas na ruch. Na korytarzu szukali ukrytych karteczek z numerami zadań, za którymi kryły się wielkanocne karty pracy. Wykonane przez uczniów papierowe jajeczka ozdobiły samodzielnie wysiany owies.

Klasa 1C, natomiast wybrała się na poszukiwania jaj wielkanocnych ukrytych na terenie szkoły. Poszukiwania okazały się owocne, a w klasie czekały słodkie nagrody – jajeczka, które podobno zniosła złota kaczka 😉

Pierwszoklasiści pracowali również na tabletach, rozwiązując quizy i zadania ukryte pod QR – kodami. Utrwalali w ten sposób wiadomości związane ze świętami wielkanocnymi. Radość była ogromna!

Uczniowie z 3B spędzili słodkie chwile grając w planszówki, a ich koledzy i koleżanki z klasy 3C pięknie ozdabiali jajka do koszyczków wielkanocnych.