W dniu 12 kwietnia 2022 r. zakończyliśmy w naszej szkole akcję charytatywną organizowaną wspólnie z Caritas Archidiecezji Warszawskiej „Solidarni z Ukrainą” na rzecz uchodźców z Ukrainy przebywających obecnie w Polsce. Zbieraliśmy artykuły dla dzieci i niemowląt, artykuły spożywcze z długim terminem przydatności, środki higieny osobistej, pasty do zębów, płyny do prania, mydła, żele, szampony, środki medyczne i higieniczne,  żywność długoterminową oraz produkty chemiczne. Wszystkie produkty zostały posegregowane i przeliczone przez wolontariuszy z naszej szkoły.

Wszystkim darczyńcom SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! Dary te zostały przekazane na ręce Caritas Archidiecezji Warszawskiej, następnie trafią one do osób potrzebujących z Ukrainy😊

Z pozdrowieniami,
Szkolne Koło Wolontariatu
Opiekunowie i uczniowie