9 maja 2022 r. nasza szkoła wzięła udział w zawodach lekkoatletycznych. Zawody odbyły się na terenie MOS w Pruszkowie. Uczniowie brali udział w dyscyplinach:

-trójbój (skok w dal, bieg na 60 metrów, rzut piłką palantową) – roczniki 2011 i młodsi

-czwórbój (skok w dal, bieg na 60 metrów, rzut piłką palantową, bieg na 600 metrów dziewczęta, 1000 metrów chłopcy) roczniki 2010-2009

Nasza reprezentacja pokazała się z bardzo dobrej strony. Uczniowie dali z siebie wszystko, pokazali hart ducha i pełne zaangażowanie. Chłopcy w czwórboju zajęli IV miejsce, a w trójboju udało się wskoczyć na podium (III miejsce). Natomiast dziewczęta były tego dnia najlepsze i zajęły I miejsce w trójboju i czwórboju! Dało im to prawo reprezentowania miasta na etapie powiatu.

Etap drugi rozgrywany był 12 maja 2022r. również na terenie pruszkowskiego MOS-u. Tego dnia nasze reprezentantki spisały się wyśmienicie, prezentując równy i wysoki poziom. Pełne skupienie i zaangażowanie oraz odpowiednia motywacja pozwoliły nam tego dnia zając III miejsce w trójboju oraz zwyciężyć w czwórboju i awansować do etapu międzypowiatowego. 

Serdecznie gratulujemy sukcesu!