Z wielką radością informujemy o wynikach naszych uczniów w międzyszkolnym konkursie „NASZ PRUSZKÓW”. Uczniowie ze wszystkich pruszkowskich szkół byli oceniani w wielu kategoriach, m.in. projekt na pocztówkę, logo Pruszkowa, znaczek okolicznościowy, czy układ taneczny.

W kategorii TELEDYSK I miejsce zajął Maksymilian Kowalski z kl. 4B wykonując piosenkę pt. „Opowiem Wam dzisiaj…” (muzyka i słowa – Piotr Kowalski).

W kategorii PIOSENKA O PRUSZKOWIE I miejsce zajął Ksawery Brzozowski z kl. 4D wykonując piosenkę pt. „W moim spokojnym mieście” (muzyka i słowa- Marian Walentynowicz).

W kategorii POCZTÓWKA PANORAMICZNA II miejsce zajął Jakub Kłujszo z kl. 1B (praca poniżej).

W kategorii TANIEC wyróżnienie otrzymała Sylwia Remiszewska z kl. 7A.

Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że nasi zdolni uczniowie dumnie reprezentują szkołę w konkursach międzyszkolnych.