5 czerwca 2022 r. odbył się I Rodzinny Piknik Szkolny. Tej niedzieli na terenie szkoły było mnóstwo atrakcji na stoiskach klasowych, wspaniałe występy uTALENTowanych uczniów SP5, show iluzjonisty Kacpra Mysiorka oraz pokaz Judo. Uczniowie mieli możliwość wsiąść do wozu Straży Pożarnej, Policji i poznać tajniki pracy służb mundurowych. Straż miejska zaprezentowała symulator pożaru ucząc bezpiecznych zachowań w codziennym życiu.

Swoją obecnością zaszczycili nas Pan Paweł Makuch – Prezydent Miasta Pruszkowa, Pan Konrad Sipiera – Zastępca Prezydenta oraz Marzanna Geisler – Naczelnik Wydziału Oświaty.

Wszystkim zaangażowanym w organizację pikniku bardzo dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Fot.: P. Kowalski, Ł. Grudziński
Montaż: P. Kowalski