„Sposoby docierania do dziecka oraz budowania pozytywnych relacji” to temat dwóch spotkań prowadzonych na terenie naszej szkoły przez Wirginię Wrzesińską – właścicielkę Centrum Szkoleniowo-Terapeutycznego SENS w Pruszkowie.

Pierwsze spotkanie odbyło się 21 kwietnia, drugie 9 czerwca br. Podczas warsztatów rodzice otrzymali cenne wskazówki, jak radzić sobie w codziennych kontaktach z dziećmi oraz podjęli refleksję nad własną postawą wychowawczą. Był też czas na wymianę własnych doświadczeń budowania dialogu i kształtowania więzi z dzieckiem czy na podzielenie się problemami, jakie napotykają rodzice w wychowywaniu dzieci na kolejnych etapach rozwoju.

Już dziś, zapraszamy rodziców naszych uczniów na kolejne warsztaty wspierające umiejętności wychowawcze, które odbędą się jesienią, w następnym roku szkolnym.