24 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W pierwszej części z udziałem klas młodszych Pani Dyrektor Aneta Pawłowska wręczyła świadectwa trzecioklasistom, jednocześnie życząc im sukcesów w kolejnym etapie nauki. Uroczystość uświetniły występy muzyczne uczniów Gabrieli z klasy 1E i Ksawerego z klasy 4D.

Podczas zakończenia roku w klasach 4-8 Pan Paweł Makuch Prezydent Miasta Pruszkowa wręczył uczniom stypendia naukowe, artystyczne i sportowe. Uczniowie za całoroczną naukę i zaangażowanie otrzymali również nagrodę dyrektora, rady pedagogicznej oraz rady rodziców.

Był to ostatni dzień uczniów klas ósmych w naszej szkole. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego! Spełniajcie swoje marzenia, będzie wytrwali w drodze, którą wybraliście.

Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji!