Z okazji Święta Edukacji Narodowej Portal edukacyjny  Dyktanda.pl zaprasza wszystkich zainteresowanych, a w szczególności Nauczycieli i Uczniów, na specjalne dyktando z nagrodami!

Wydarzenie odbędzie się oczywiście 14 października 2022 r. Zostanie rozegrane w całości online, a zatem do udziału wystarczy komputer podłączony do Internetu. Ważne, aby móc skorzystać ze słuchawek lub głośników, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Takie, jak na lekcji w szkole!

Do rozwiązywania dyktanda będzie można przystąpić między godziną 18:00 a 19:00. Nagranie, stanowiące treść dyktanda, będzie można dowolnie zatrzymywać i przewijać, a więc każdy będzie mógł dostosować tempo do swoich możliwości.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-edukacji-narodowej-2022?audio=1

Warto wcześniej poćwiczyć, aby osiągnąć dobry wynik, ponieważ organizatorzy przygotowali nagrody!

Powodzenia!