11 października 2022 r. odbył się kolejny etap sztafety biegów przełajowych. Nasze zawodniczki udały się do miejscowości Kamion, by jak najlepiej reprezentować naszą Szkołę. Obsada zawodów była bardzo mocna – 10 zespołów z różnych powiatów. Rywalizacja trzymała w napięciu od początku do końca. Po pierwszej zmianie nic nie zapowiadało, że te zawody mogą się dla nas dobrze skończyć, ale wielka wiara dziewczyn w sukces, wzajemna motywacja i wyrównana kadra pozwoliły nam wywalczyć drugie miejsce🏆🥈🥈 dosłownie na ostatnich metrach. Nasze reprezentantki zostawiły wszystkie siły na trasie biegu, a ona nie należała do najłatwiejszych – kilka z zawodniczek trzeba było po biegu znosić z bieżni.

Kolejny etap odbędzie się 21.10.2022 (finały mazowieckie). Możemy zagwarantować, że dziewczyny po raz kolejny dadzą z siebie wszystko!