25 października 2022 r. już po raz trzeci odbyła się w naszej szkole akcja „Dzień Nieba”. Tego dnia uczniowie klas 0-3, ubrani w barwy białe lub niebieskie, mogli uczestniczyć w przygotowanych na ten dzień atrakcjach. W tym roku patronował wydarzeniu włoski błogosławiony Carlo Acutis – Patron Internetu. Podczas trwania akcji, dzieci zostały obdarowane odblaskami i aniołkami oraz „niebiańskim poczęstunkiem”. Chętni uczniowie mogli wziąć udział w loterii, a przy okazji mogli wesprzeć fundusz na wyposażenie szkolnej biblioteki w gry planszowe. Uwieńczeniem tego dnia była wspólna zabawa połączona ze śpiewem i tańcami. Dziękujemy uczniom z klasy 4A za wspaniałą i kreatywną pomoc podczas tego wydarzenia.