Drodzy uczniowie!

Zachęcam do uczestnictwa w konkursie:
„Przyszłość jest dziś: Misja Ziemia”, w którym do wygrania są warsztaty z trenerami Centrum Nauki Kopernik zorganizowane w naszej szkole!
Organizatorem konkursu jest NASK realizujący projekty Edukacyjna Sieć Antysmogowa (ESA) i Kampanie Edukacyjno-Informacyjne (KEI).

Zadanie konkursowe polega na udzieleniu twórczej odpowiedzi na pytanie: Dlaczego to w Waszej szkole powinny się odbyć zajęcia dotyczące zmiany klimatu?

Organizatorzy czekają na materiały wideo – filmy, animacje, wypowiedzi lub inne kreatywne formy. Nagranie powinno trwać maksymalnie 30 sekund. Plik z pracą konkursową nie może przekraczać 200 MB.
Konkurs skierowany jest do uczniów klas 7 i 8.
Prace konkursowe proszę wysłać do 1 lutego 2023 r. na adres: jolanta.iwaniuk@sp5pruszkow.pl
Osoby biorące udział w konkursie proszę o dostarczenie zgody.

Zgoda dostępna poniżej (ostania strona regulaminu konkursu).

Jolanta Iwaniuk
nauczyciel geografii